06.08.2019

Praca w BIO-INDUSTRY – Doradca techniczo-handlowy (branża: biogazownie)

W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku:

Doradca techniczno-handlowy

Branża: biogazownie

Miejsce pracy: Chojnice (woj. pomorskie)

Zakres obowiązków:

  • realizowanie planów sprzedaży produktów (m.in. mikroelementy, preparaty do odsiarczania, enzymy, preparaty antypienne itp.) dla instalacji fermentacji metanowej oraz doradztwo techniczne w zakresie ich doboru i stosowania;
  • realizowanie planów sprzedaży usług świadczonych przez zespół BIO-INDUSTRY;
  • przygotowywaniem ofert oraz negocjowanie warunków współpracy zarówno z klientem końcowym jak i dostawcami;
  • bieżąca analiza rozwoju rynku;
  • sporządzanie analiz i raportów dotyczących powierzonego obszaru i portfolio produktowego;
  • gotowość do częstego odbywania podróży służbowych – praca na terenie całej Polski (założenie: 60% czasu praca w terenie, 40% praca biurowa, po sprawdzeniu się kandydata na stanowisku dopuszczamy możliwość zdalnej pracy biurowej)

Kogo poszukujemy:

  • masz wykształcenie techniczne najlepiej o profilu biologiczno-chemicznym;
  • posiadasz praktyczne doświadczenie w sprzedaży produktów i usług dla firm z sektora OZE lub rolno-spożywczego;
  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim;
  • sprawnie radzisz sobie z pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań w branży, która zaczyna rozwijać się w Polsce;
  • pełne wsparcie w zakresie wdrożenia w obowiązki pracownicze;
  • stałą pracę na pełen etat w formie umowy o pracę;
  • stałe wynagrodzenie + prowizję;
  • samochód służbowy, telefon, laptop;
  • szkolenia techniczne, produktowe;
  • elastyczny system pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro@bio-industry.pl z dopiskiem: rekrutacja doradca techniczno-handlowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BIO-INDUSRY Paweł Karwat z siedzibą z siedzibą w Chojnicach (89-600) przy ul. Grobelnej 5/412, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i obejmuje przetwarzanie moich danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BIO-INDUSTRY Paweł Karwat z siedzibą w Chojnicach (89-600) przy ul. Grobelnej 5/412”