16.06.2021

Praca – Specjalista ds. Ochrony Środowiska

W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, do zatrudnienia na stanowisku: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Miejsce pracy: Chojnice (woj. pomorskie)

Zakres obowiązków:

  • udział w opracowywaniu dokumentacji środowiskowej dla nowych inwestycji – głównie dla branży OZE (biogazownie) oraz sektora rolno-spożywczego (fermy przemysłowe),
  • udział w opracowywaniu zgłoszeń i pozwoleń emisyjnych,
  • udział w opracowywaniu wniosków z zakresu gospodarki odpadami,
  • udział w opracowywaniu wniosków o wydanie pozwolenia zintegrowanego,
  • prowadzenie dla klientów sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska,
  • udział w opracowywaniu dokumentacji w celu uzyskania pozwolenia z Ministerstwa Rolnictwa na wprowadzenie do obrotu kompostu oraz pozostałości fermentacyjnych jako nawozu lub polepszacza gleby,
  • udział w opracowaniu dokumentacji niezbędnej do zatwierdzenia biogazowni i kompostowni przez Inspekcję Weterynaryjną.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego,
  • pełne wsparcie zespołu w zakresie wdrożenia w obowiązki pracownicze,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • elastyczny system pracy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na stanowisku związanym z ochroną środowiska,
  • wykształcenie wyższe – kierunki studiów o profilu biologiczno-chemicznym (np. inżynieria środowiska, ochrona środowiska, biotechnologia lub pokrewne),
  • znajomość przepisów branżowych: KPA, POŚ, OOŚ, Ustawa o odpadach,
  • chęć rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • praktyczna znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość przepisów branżowych: przepisy weterynaryjne, ustawa o nawozach i nawożeniu,
  • praktyczna umiejętność obsługi programów do modelowania rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń i hałasu,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: rekrutacja ochrona środowiska na następujący adres e-mail: biuro@bio-industry.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BIO-INDUSRY Paweł Karwat z siedzibą z siedzibą w Chojnicach (89-600) przy ul. Grobelnej 5/412, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i obejmuje przetwarzanie moich danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BIO-INDUSTRY Paweł Karwat z siedzibą w Chojnicach (89-600) przy ul. Grobelnej 5/412”