19.08.2018

22 Międzynarodowa Konferencja Kompleksowa gospodarka odpadami

Miło nam Państwa poinformować, że będziemy Partnerem 22 KONFERENCJI „KOMPLEKSOWA GOSPODARKA ODPADAMI” w dniach 4-6 września 2018 r.

Naszych obecnych i przyszłych klientów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Zachęcamy również wysłuchania prelekcji naszego klienta z Zakładu Gospodarowania Odpadów Gać Sp. z o.o. na temat: „Biologiczne przetwarzanie odpadów kuchennych z nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej”. Dla ZGO Gać Sp. z o.o. przeprowadziliśmy kompleksowo procedurę zatwierdzenia instalacji fermentacji beztlenowej przez Inspekcję Weterynaryjną z zastosowaniem walidacji procesu fermentacji, która pozwoliła Spółce na znaczne oszczędności (brak konieczności inwestycji w linię do pasteryzacji ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego kat. 3) oraz przyspieszenie całej procedury zatwierdzenia biogazowni przez Inspekcję Weterynaryjną.

Dla zainteresowanych chętnie wyjaśnimy wszystkie aspekty związane z procesem zatwierdzenia kompostowni i instalacji fermentacji beztlenowej przez Inspekcję Weterynaryjną, które wykorzystują w procesie przetwarzania uboczne produkty pochodzenia zwierzęcego np. odpady kuchenne.

Zaprezentujemy również zalety związane z przeprowadzeniem procedury wprowadzenia do obrotu kompostu / pozostałości fermentacyjnych jako środka wspomagającego uprawę roślin, szczególnie w aspekcie skrócenia możliwości magazynowania odpadów oraz rosnących kosztów ich przekazania na składowisko.

Serdecznie zapraszamy do Krakowa!

Więcej o tym wydarzeniu znajdziesz pod tym linkiem.

Zobacz także: